Tronier Edele
Malí rybáři pod mostem, signováno vpravo dole Edele Tronier, olej/plátno, 84,5 x 103 cm, rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Tronier Edele
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |