Blažíček Oldřich (Slavkovice 1887 - 1953 Praha)
Výlov rybníka, signováno vpravo dole tužkou O. Blažíček, olej/karton částěčně fixovaný na podkladový karton, 39,5 x 50 cm, sklo, lehce poškozená malba a rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 65.000,-
CZK 80.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |