Fejk Emil (Bílá Třemešná 1896)
Průčelí baziliky sv. Jiří na Pražském hradě, signováno a datováno vlevo dole E. Fejk 34, olej/karton, 69 x 49 cm, lehce poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 9.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |