Maler 20. Jhdt. *
"2 Blumenstillleben", Öl auf Karton, je 30,5 x 24,5 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
11.05.2016 - 15:14
- Vyvolávací cena:
Maler 20. Jhdt. *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 11.05.2016 - 15:14 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 04.05. - 11.05.2016 |