Čís. položky 193-015622/0014

Lithografie

Lithografie - Umění, starožitnosti, šperky

"Der Michaelsplatz gegen die K. K. Burg in Wien", gestochen von C. Postl, hinter Passepartout, Ausschnitt 29 x 36,5 cm Lithografie Der Stock am Eisenplatz", nach der Natur gezeichnet und gestochen von Carl Schütz in Wien 1779, hinter Passepartout, Ausschnitt 29 x 40,5 cm Kupferstich "Papst Pio VI", nach der Natur gezeichnet und gestochen von C. Schütz in Wien 1782, Blatt rechts und links abgedeckt, möglicherweise beschnitten und Nachdruck aus jüngerer Zeit, alle drei gerahmt, verglast, Gesamtmaß 37 x 105 cm, partiell fleckig

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

11.05.2016 - 16:02

Vyvolávací cena:

Lithografie

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 11.05.2016 - 16:02
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 04.05. - 11.05.2016

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.