Valentin Oman *
(St. Stefan/Villach 1935 geb.) "Ecce Homo III", signiert Oman, datiert 76, Farbsiebdruck, die Nr.4/15, Blattgröße 76,5 x 63,5 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
11.05.2016 - 16:03
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Valentin Oman *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 11.05.2016 - 16:03 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 04.05. - 11.05.2016 |