Ernst Cerjak*
(1931 geb.) "Fassade", signiert Cerjak, datiert X 86, Aquarell auf Papier, 58,5 x 43 cm, gerahmt, verglast
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
11.05.2016 - 16:09
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ernst Cerjak*
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 11.05.2016 - 16:09 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 04.05. - 11.05.2016 |