Josef Tichy *
(Pörtschach 1922-2001) "3 Figuren in der Landschaft", signiert J. Tichy, datiert 82, Farbradierung, die Nr.4/20, 53,5 x 75 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
11.05.2016 - 16:13
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Josef Tichy *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 11.05.2016 - 16:13 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 04.05. - 11.05.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: