Brillantsolitär
Weißgold 585, Altschliffbrillant, ca. 1 ct, RW 50+, 2,3 gøg2
Expert: Timea Both
Timea Both
01/332 71 78
brigittenau@dorotheum.at
17.05.2016 - 15:29
- Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Brillantsolitär
Expert: Timea Both
Timea Both
01/332 71 78
brigittenau@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.05.2016 - 15:29 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 02.05. - 12.05.2016 |