Ludwig Heinrich Jungnickel *
(Wunsiedel 1881-1965 Wien) "Springbock" unten rechts monogrammiert: L. H. J., Entstehungszeit 1950-1952, Zoo in Rom, Kohlestift auf Papier, ca. 33 x 23 cm, ungerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
04.05.2016 - 15:45
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ludwig Heinrich Jungnickel *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.05.2016 - 15:45 |
Prohlídka: | 23.04. - 04.05.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 130,-