Brillantring zus. ca. 0,50 ct
Weißgold 585, tlw. vergoldet, ein Saphir, RW 54, 3,8 gøG7
17.05.2016 - 16:32
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Brillantring zus. ca. 0,50 ct
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 17.05.2016 - 16:32 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 10.05. - 17.05.2016 |