Albert Meindl *
(Wien 1891-1967 Salzburg) Pferdekutsche an einer Schenke, Öl auf Karton, signiert A. Meindl, rückseitig betitelt, Kurze Rast, 12,5 x 10 cm, gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
04.05.2016 - 16:08
- Vyvolávací cena:
Albert Meindl *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 04.05.2016 - 16:08 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 23.04. - 04.05.2016 |