Leopold Bittenauer *
(1899-1974 Aspern a. d. Zaya/ Wien) Ansicht eines Dorfes, Aquarell auf Paper, monogrammiert L. B. 34,5 x 48,5 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
04.05.2016 - 17:02
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Leopold Bittenauer *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 04.05.2016 - 17:02 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 23.04. - 04.05.2016 |