Eduard von Dembinski *
(Wien um 1930) Landschaft mit Feldweg, Öl auf Hartfaserplatte signiert Edi Dembinski 56 x 78 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
04.05.2016 - 17:03
- Dosažená cena: **
EUR 110,-
- Vyvolávací cena:
Eduard von Dembinski *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 04.05.2016 - 17:03 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 23.04. - 04.05.2016 |