Brillant-Diamantdamenring
Weißgold 585, Altschliffbrillanten und Diamanten, zus. ca. 1,40 ct, RW 56, 7,9 g øg8
Expert: Timea Both
Timea Both
01/332 71 78
brigittenau@dorotheum.at
25.04.2016 - 15:16
- Vyvolávací cena:
Brillant-Diamantdamenring
Expert: Timea Both
Timea Both
01/332 71 78
brigittenau@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.04.2016 - 15:16 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 11.04. - 21.04.2016 |