Konvolut Stöpsel
großteils farblos, geschliffen und gepresst, Alters- und Gebrauchsspuren, teilweise bestoßen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
25.04.2016 - 15:52
- Vyvolávací cena:
EUR 50,-
Konvolut Stöpsel
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.04.2016 - 15:52 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 11.04. - 21.04.2016 |