Hans Hiesberger *
(Klagenfurt 1938 geb.) "Farbkomposition", rechts unten signiert und datiert Hiesberger (19)99, Öl auf Leinwand, ca. 90 x 110 cm, Keilrahmen (CW) Ruf 600
Expert: Christian Wiesinger
10.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 819,-
EUR 1.200,- do EUR 1.800,-
- Vyvolávací cena:
Hans Hiesberger *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Jarní aukce |
Datum: | 10.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.04. - 10.05.2016 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)