Brillant Solitär
Gold 585, tlw. rhodiniert, rotvergoldet, Brillant 0,17 ct RW 56, 3,3 gøg3
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
11.04.2016 - 16:17
- Vyvolávací cena:
Brillant Solitär
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 11.04.2016 - 16:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 05.04. - 11.04.2016 |