Diamantbrosche zus. ca. 1,00 ct
Weißgold 585, Altschliffbrillanten und Diamantrauten, 12,3 gøg12
11.04.2016 - 17:06
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 11.04.2016 - 17:06 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 05.04. - 11.04.2016 |