Alfred Hrdlicka *
(Wien 1928-2009) "Studie zu H. Bosch", rechts unten signiert und datiert Hrdlicka 1980, Radierung, Probedruck, Lew. 795, Blattgröße ca. 63 x 78 cm, foliert
Expert: Christian Wiesinger
13.04.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Alfred Hrdlicka *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 13.04.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 08.04. - 13.04.2016 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 5.000,- do EUR 9.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.200,- -
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.500,-