Helene Bourgeois
(Poretsch 1912-1984 Wien) Ohne Titel, SpiegelHinterglasbild, rechts unten signiert H. Bourgeois, ca. 50 x 60 cm, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
13.04.2016 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Helene Bourgeois
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 13.04.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 08.04. - 13.04.2016 |