Büste, "Beatrice"
Keramik, gemarkt Goldscheider Reproduction Reservee Nr.1887 66 13 XIX, Höhe 53 cm. berieben Altersspuren, restaurierte Stelle
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
06.04.2016 - 16:56
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Büste, "Beatrice"
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.04.2016 - 16:56 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 26.03. - 06.04.2016 |