Markus Valazza *
(St. Ulrich, Gröden, 1936 geb.) Ohne Titel, Radierung, signiert Markus Nr. 54/80 39,5 x 59 cm. verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
06.04.2016 - 16:58
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Markus Valazza *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.04.2016 - 16:58 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 26.03. - 06.04.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: