Künstler 20. Jh.
Blumen in Vase, Öl auf Holzplatte, bezeichnet J. Wallace, 40 x 29 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
06.04.2016 - 17:06
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Künstler 20. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.04.2016 - 17:06 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 26.03. - 06.04.2016 |