Ernst Bruzek *
(Salzburg 1940 geb.) Offstlithographie in Farbe signiert Ernst Bruzek 89 Nr. 300/125, 36,5 x 50 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
06.04.2016 - 17:37
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Ernst Bruzek *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.04.2016 - 17:37 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 26.03. - 06.04.2016 |