Paula Ebner *
(Wien 1873-1949) Kirchgang, Mischtechnik auf Papier, signiert P. Ebner 29 x 26 cm. in Passep. gerahmt verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
06.04.2016 - 17:40
- Dosažená cena: **
EUR 85,-
- Vyvolávací cena:
EUR 85,-
Paula Ebner *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.04.2016 - 17:40 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 26.03. - 06.04.2016 |