Anton Lehmden *
(Nitra/Slowakei 1929 geb.) Villa Adriana, Radierung, signiert Anton Lehmden 1961, 17,5 x 23,5 cm gerahmt,
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
06.04.2016 - 17:49
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Anton Lehmden *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.04.2016 - 17:49 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 26.03. - 06.04.2016 |