Künstler um 1800
Portrait enes bärtigen Mannes,Öl auf Leinen, 55 x 44,5 cm. restauriert, etwas eingedrückt gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
06.04.2016 - 17:52
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Künstler um 1800
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.04.2016 - 17:52 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 26.03. - 06.04.2016 |