Max (Mopp) Oppenheimer *
(Wien 1885-1945 New York) Portrait, Selbstbildnis, Radierung, 13 x 7,9 cm. Blattgr. 25 x 17,3 cm. fleckig, am oberen Blattrand Knickstelle, gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
20.04.2016 - 17:00
- Dosažená cena: **
EUR 325,-
- Vyvolávací cena:
Max (Mopp) Oppenheimer *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 20.04.2016 - 17:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 09.04. - 19.04.2016 |