Rudolf Hausner *
(Wien 1914-1995) "Adam wohlbehütet" Lithographie in Farbe, signiert Rudolf Hausner, mit E. A. und 1969, Orig. Litho, bezeichnet, betitelt, ca.30 x 48 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
20.04.2016 - 17:00
- Dosažená cena: **
EUR 425,-
- Vyvolávací cena:
Rudolf Hausner *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 20.04.2016 - 17:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 09.04. - 19.04.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
Položky z jiných aukcí
- Birminghamer Weintrichter,
- Brillantring ca. 0,16 ct (graviert)
- Vase, Johann Lötz Witwe, Klostermühle, um 1900
- LKW "Ford Transit Kasten 2.0 TDCi L2H2 350 Trend (Euro6)",