Robert Zinner *
(Wien 1904-1988 Mondsee) Langkofelgruppe - westliche Dolomiten, signiert unten links: Robert Zinner, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 63 x 90 cm, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
07.12.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.161,-
EUR 0,-
- Vyvolávací cena:
Robert Zinner *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 07.12.2017 - 14:00 |
Prohlídka: | 01.12. - 07.12.2017 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Cena:
EUR 1.380,- -
Cena:
EUR 550,- -
Cena:
EUR 550,-