Hermine Rohacs *
(Wr. Neudorf 1897 geb.; tätig in Krems) Gebirgslandschaft, Öl auf Karton, signiert H. Rohacs 89 x 69 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
29.11.2017 - 15:03
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Hermine Rohacs *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 29.11.2017 - 15:03 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 18.11. - 29.11.2017 |