Rudolf Pleban *
(Peterwardein 1913-1965 Zwettl) Blick zum Pfalzberg, Mischtechnik auf Papier, signiert R. Pleban betitelt, etwas beschnitten, 42 x 53 cm. in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
29.11.2017 - 15:15
- Vyvolávací cena:
Rudolf Pleban *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 29.11.2017 - 15:15 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 18.11. - 29.11.2017 |