Künstler 20. Jh.
2 Karikaturen, Mädchen, Tusche auf Papier, 21,5 x 13,5und ca. 19,5 x 14,2 cm. in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
29.11.2017 - 15:18
- Vyvolávací cena:
Künstler 20. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 29.11.2017 - 15:18 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 18.11. - 29.11.2017 |