Robert Kasimir *
(Wien 1914-2002) 5 Ansichten aus Wien, Radierungen in Farbe signiert Robert Kasimir, je ca. 12 x 10,5 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
29.11.2017 - 15:53
- Dosažená cena: **
EUR 170,-
- Vyvolávací cena:
Robert Kasimir *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 29.11.2017 - 15:53 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 18.11. - 29.11.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena: