Brillantsolitärring
Gold 585, Altschliffbrillant, ca. 0,45 ct, RW 59, 6,9 gøg7
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
27.11.2017 - 16:02
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitärring
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 27.11.2017 - 16:02 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 21.11. - 27.11.2017 |