Uhrenkette
Gold 580, Länge ca. 1 cm, Österr. Amtspunze 1872-1922, Wendeanhänger mit Jaspis und Glasmosaik, 47,9øg45 starke Tragespuren, Glasmosaik, tlw. ausgeschartet
27.11.2017 - 16:12
- Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-
Uhrenkette
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 27.11.2017 - 16:12 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 21.11. - 27.11.2017 |