Sepp Schmölzer *
(Feldkirchen 1919-1999) Druckgrafik auf Platte kaschiert, "Landschaft", signiert S. Sch., datiert 82, revers mit Widmung an Siegfried Tragatschnig, 17,5 x 25 cm
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.04.2016 - 15:35
- Vyvolávací cena:
Sepp Schmölzer *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.04.2016 - 15:35 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.03. - 06.04.2016 |