Maler 20. Jhdt. *
"Madonna mit Kind", bezeichnet Trauttweiller, Öl auf Leinwand, 114 x 93 cm
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.04.2016 - 15:50
- Vyvolávací cena:
Maler 20. Jhdt. *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.04.2016 - 15:50 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.03. - 06.04.2016 |