Maler 20. Jhdt. *
"Venedig", Öl auf Leinen, 48,5 x 72,5 cm, gerahmt, partiell krakeliert
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.04.2016 - 15:51
- Vyvolávací cena:
EUR 750,-
Maler 20. Jhdt. *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.04.2016 - 15:51 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.03. - 06.04.2016 |