Johann Wieltschnig *
(Wernberg/Kntn.1949 geb.) "Aktion Liane", signiert Wieltschnig, datiert 2010, Mischtechnik auf Leinen, 150 x 170 cm
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.04.2016 - 16:35
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Johann Wieltschnig *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.04.2016 - 16:35 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.03. - 06.04.2016 |