Franz Kaplenig *
(Kötschach-Mauthen 1924-2007 Klagenfurt) "Die Kirche Maria Wörth", signiert Kaplenig, Aquarell auf Papier, 64 x 44 cm, gerahmt, verglast, partiell fleckig, vergilbt
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
06.04.2016 - 16:50
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Franz Kaplenig *
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.04.2016 - 16:50 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.03. - 06.04.2016 |