Gustav Axel Bergmann
(Wien 1897 geb.) Seelandschaft im Sommer, undeutlich signiert, Öl auf Lein wand, 50,5 x 60,5 cm, bronzefarbiger Profilholzrahmen, abgerieben
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
04.04.2016 - 15:50
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Gustav Axel Bergmann
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.04.2016 - 15:50 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 21.03. - 31.03.2016 |