Michelle Haintz, lebt und arbeitet in Wien,
Reliefbild in Laminage-Technik 89 x 69 cm. monogrammiert "MH 89, gerahmt bestoßen
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
23.03.2016 - 16:15
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.03.2016 - 16:15 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 12.03. - 23.03.2016 |