Künstler um 1900
colorierte Lithographie, Kirchenplatz, figural staffiert, ca. 26 x 37 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
23.03.2016 - 16:22
- Vyvolávací cena:
Künstler um 1900
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.03.2016 - 16:22 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 12.03. - 23.03.2016 |