Brillantsolitär
Damenring, Weißgold 585, Brillant, ca. 0,12 ct, RW 59, 3 gøg3
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
21.03.2016 - 15:56
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 21.03.2016 - 15:56 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 15.03. - 21.03.2016 |
Ukázat výsledky aukce
- Ordensspange,
- Poststück/Briefstück - Partie Poststücke Österr. meist Ausg. 1850 und 1858,
- gestempelt/Briefstück - Sammlung Österr. I. Rep. u.a. mit Musiker,
- 2 Kelim
- Michael Powolny, "Papageno"-Putto (Figur: Papageno), Wienerberger Nummer: 4100, Wienerberger Ziegelfabriks- und Baugesellschaft, um 1916/20