Gustav Hessing *
(Czernowitz 1909-1981 Wien) "Pferd mit Fohlen", rechsts unten signiert G Hessing, Kohlezeichnung auf Papier, ca. 30 x 40 cm, ovales Passepartout, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
30.03.2016 - 15:29
- Vyvolávací cena:
Gustav Hessing *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 30.03.2016 - 15:29 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 23.03. - 30.03.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: