2 Bleikristallvasen, um 19/20. Jh.
geschliffen, Silbermontierung bestoßen, Höhe ca. 28-38 cm
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
30.03.2016 - 15:38
- Vyvolávací cena:
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 30.03.2016 - 15:38 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 23.03. - 30.03.2016 |