Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt/OÖ) "Am Gleinkersee", Lithografie, im Stein signiert A Kubin, Raabe Nr. 621, Blattgröße ca. 54 x 38 cm, Wechselrahmen
Expert: Christian Wiesinger
30.03.2016 - 15:51
- Dosažená cena: **
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
Alfred Kubin *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 30.03.2016 - 15:51 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 23.03. - 30.03.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: