Adolf Frohner *
(Groß Inzersdorf 1934-2007) "Schatzi", rechts unten signiert Frohner, Radierung, nummeriert 41/80, Gorsen 139, um 1969, Blattgröße ca. 66 x 50 cm, foliert
Expert: Christian Wiesinger
30.03.2016 - 16:20
- Vyvolávací cena:
Adolf Frohner *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 30.03.2016 - 16:20 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 23.03. - 30.03.2016 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 5.000,- do EUR 7.000,- -
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 7.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-